SIMLOGIC. to firma o zasięgu krajowym i zagranicznym. Prowadzimy aktywną działalność na terenie całego kraju oraz współpracujemy z Partnerami zagranicznymi. W naszej codziennej pracy zajmujemy się specjalizowaną automatyką przemysłową i systemami napędowymi maszyn. Intensywnie rozwijamy serwis maszyn i urządzeń przemysłowych, ich całodobowy magazyn, doradztwo techniczne oraz centrum szkoleń specjalistycznych.

Generalnie w ofercie firmy SIMLOGIC. znajduje się ponad 120 przeróżnych modułów szkoleniowych z zakresu technicznych szkoleń specjalistycznych: sterowniki programowalne, sterowniki technologiczne, panele HMI, stacje operatorskie, komunikacja i sieci przemysłowe, technika napędowa prądu przemiennego, technika napędowa prądu stałego, podstawy projektowania, programowania, komunikacji i techniki napędowej, projektowanie Profibus-Profinet, techniki programowania systemów napędowych, sterowniki programowalne Simlogic na platformie CodeSys, turbiny parowe, optymalizacja i tuning maszyn, obsługa łożysk tocznych, szkolenia podstawowe i uzupełniające. Korzystamy z rozwiązań firm AMK, BALLUFF, CODESYS, EATON, HARTING, LENZE, SEW, SIEMENS, T+H i innych. Szkolenia realizowane są na sprzęcie własnym SIMLOGIC. zaprojektowanym i wykonanym przez nas. Szkolenia realizowane są w modułach jako szkolenia specjalistyczne autorskie, również jako autoryzowane (niektóre) oraz jako szkolenia dedykowane. Szkolenia terminarzowe oferowane są w formie stacjonarnej i odbywają się w profesjonalnie przygotowanych laboratoriach dydaktyczno-technologicznych znajdujących się w siedzibie firmy SIMLOGIC. w Łodzi. Oferujemy również szkolenia wyjazdowe oraz dedykowane odbywające się u Państwa, np. szkolenia przeznaczone dla służb utrzymania ruchu.

Dzięki ukierunkowaniu na wsparcie utrzymania ruchu zakładów przemysłowych, własnej kompleksowej strukturze i szerokiej współpracy krajowej i międzynarodowej, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obszerną ofertę usług w zakresie:

 • Opracowania właściwego rozwiązania (projekty, migracje, zamiany starych generacji na nowe, przebudowa i modernizacja maszyn),
 • Wykonania projektu (opracowanie nowego rozwiązania i jego wdrożenie),
 • Całodobowego 24/7 serwisu maszyn i realizacji umów serwisowych z określonym czasem reakcji,
 • Dostępu do całodobowego 24/7 magazynu przemienników, aparatury łączeniowej, zabezpieczeń i elementów automatyki,
 • Utworzenia lub odtworzenia dokumentacji elektrycznej i DTR,
 • Doboru komponentów do aplikacji (obliczenia, symulacje, modelowanie - obiekty, maszyny, aplikacje),
 • Szybkiej dostawy sprzętu (tryb ekspres), montażu i jego uruchomienia,
 • Tworzenia oprogramowania dedykowanego do maszyn (programowanie sterowników, komunikacji, techniki napędowej oraz wizualizacji pracy maszyn),
 • Uruchamiania maszyn produkcyjnych i technologicznych systemów napędowych, komunikacji i sterowania ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa ludzi, procesów i maszyn (kompleksowe migracje, audyty bezpieczeństwa, demontaż, montaże, wymiany, przeróbki mechaniczne, optymalizacja pracy maszyn, zmiana wydajności),
 • Audyty bezpieczeństwa maszyn i dostosowanie maszyn do wymagań prawny,
 • Pomiary czasu dobiegu elementów bezpieczeństwa i wyliczanie odległości bezpiecznej,
 • Specjalizowane pomiary elektro-mechaniczne i optymalizacja pracy maszyn,
 • Zapewnienia opieki serwisowej i dostępu hotline (magazyn przemienników 24/7, serwis 24H),
 • Opracowania i realizacji odpowiednio dobranej strategii szkoleniowej (w ofercie ponad 120 modułów szkoleniowych z zakresu techniki Siemens, AMK, Eaton, Beckhoff, SEW, LENZE, Harting, TH) - szkolenia stacjonarne (5 sal szkoleniowych) i wyjazdowe.

Nasze szkolenia bardzo często są przygotowywane jako dedykowane pod indywidualnie wymagania i rozwiązania aplikacyjne naszych klientów. Szeroki wachlarz szkoleń specjalistycznych przygotowanych przez naszych fachowców pozwala na elastyczny dobór szkolenia do poziomu posiadanej lub oczekiwanej wiedzy i wymagań stawianych w pracy zawodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na stronie internetowej www.simlogic.pl oraz na naszych sklepach internetowych: www.e-sklepy.simlogic.pl

Informacje o konferencji

Konferencja Innowacyjnych Technologii Maszyn i Urządzeń Przemysłowych stanowi odpowiedź wobec potrzeby wymiany doświadczeń praktycznych i zawodowych pomiędzy Kontrahentami, centrum SIMLOGIC oraz dostawcami produktów i rozwiązań na rynek polski – udział w konferencji potwierdzili przedstawiciele firm, będących liderami w branży automatyki przemysłowej. Firmą wspierającą nas w przygotowaniach jest firma EATON – Sponsor Główny Konferencji.

Organizator, Sponsorzy i Partnerzy

Organizator:

Partner Główny:

Partner Branżowy:


Partnerzy Merytoryczni:


Partner Honorowy:

Partner Medialny: