Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych to profesjonalny magazyn skierowany do służb odpowiedzialnych za utrzymanie i obsługę linii produkcyjnych w zakładach przemysłowych. Przeznaczony jest on zarówno dla techników, mechaników, inżynierów, jak i menedżerów oraz wszystkich osób, które zainteresowane są tematyką UR.

Czasopismo stanowi praktyczne źródło informacji z dziedzin takich jak: automatyka, diagnostyka, elektronika, elektryka, napędy, mechanika, utrzymanie ruchu i zarządzanie.

Wysoka jakość merytoryczna, atrakcyjna szata graficzna, prezentacje produktów i raporty branżowe sprawiają, że czasopismo od lat cieszy się niesłabnącą popularnością.

Zapraszamy do zamówienia bezpłatnej prenumeraty: www.utrzymanieruchu.pl

Informacje o konferencji

Konferencja Innowacyjnych Technologii Maszyn i Urządzeń Przemysłowych stanowi odpowiedź wobec potrzeby wymiany doświadczeń praktycznych i zawodowych pomiędzy Kontrahentami, centrum SIMLOGIC oraz dostawcami produktów i rozwiązań na rynek polski – udział w konferencji potwierdzili przedstawiciele firm, będących liderami w branży automatyki przemysłowej. Firmą wspierającą nas w przygotowaniach jest firma EATON – Sponsor Główny Konferencji.

Organizator, Sponsorzy i Partnerzy

Organizator:

Partner Główny:

Partner Branżowy:


Partnerzy Merytoryczni:


Partner Honorowy:

Partner Medialny: